Gizlilik ve Güvenlik

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ

Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz tüm bilgiler,  3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. 

Alışveriş işlemlerininizin yürütüldüğü sunucular (server) ve diğer donanımlar, güvenilirlikleri sürekli test edilmekte olan güvenlik duvarlarına (firewall) ve ağ güvenlik sistemlerine sahiptir.

Bu, donanımlar aynı zamanda en güvenli yazılımlarla çalıştırılırlar.

KullanAtMarket'te alışverişinizi yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgilerinin gizliliği ve bütünlüğü, 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanır.

SSL (Secure Sockets Layer), halen dünyada en yaygın olarak kullanılan şifreleme teknolojisidir.

SSL teknolojisiyle taşınan veriler önce şifrelenir, daha sonra ise sadece güvenilirlik sertifikası ve anahtarı olan bir kurumun sisteminde deşifre edilerek çözülebilir.

Bir başka deyişle SSL, gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar.

Her iki tarafta da doğrulama yapılır ve işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur.

Bir sanal mağazanın, Thawte şirketinden SSL teknolojisi alabilmesi, ancak bu kuruluşun ayrıntılı incelemelerinden sonra mümkün olabilmektedir.

KullanAtMarket'te, Thawte firmasının SSL teknolojisi kullanılmaktadır.

Alışveriş yaparken, gönderdiğiniz bilgilerin şifrelendiğini sayfanın Internet adresinin "http"den "https"e dönüşmesinden anlayabilirsiniz.

Ayrıca tarayıcınızın sağ veya sol alt köşesinde bir kilit resmi görürsünüz.

KullanAtMarket'te alışveriş yaparken girdiğiniz kredi kartı bilgileri bilgisayar sistemimize girmeden doğruca anlaşmalı olduğumuz bankaların sistemlerine yönlendirilir.

Dolayısıyla, sistemimizde kredi kartı bilgilerinin tutulması söz konusu değildir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.