Teslimat Koşulları

14.00'dan önce verdiğiniz siparişler aynı iş günü, 14.00'dan sonra verdiğiniz siparişler ertesi iş günü işleme alınır.

Teslimat İstanbul il sınırları içinde 1 işgünü, diğer illerde 2 işgünü içerisinde anlaşmalı kargo şirketimiz Sürat Kargo veya Hepsijet Katgo tarafından teslimat adresinize ulaştırılacaktır.

Kargo teslim tarihleri dahilinde adrese ulaştırılan ancak adreste bulunulmaması sebebiyle teslim edilemeyen paketler, kargo firmasının bölgesel dağıtım noktasına geri gönderilir. 

Bu paketler tekrar dağıtıma verilmez ve dağıtım noktalarından tarafınızca bizzat teslim alınmalıdır. Böyle bir durumla karşılaştığınız takdirde Müşteri Hizmetleri Birimi'nden (212 886 63 60) yardım ve bilgi alabilirsiniz.

Paketinizin elinize zamanında ulaşabilmesi için lütfen teslimat ve irtibat bilgilerini eksiksiz doldurduğunuzdan emin olunuz.

Teslimat sırasında ürünler kargo görevlisinin önünde tarafınızca kontrol edilmeli, eksiksiz ve sağlam olarak teslim alındığına dair imza atılmalıdır.

Herhangi bir eksik ve zarar var ise, kargo firmasına tutanak tutturunuz ve ürünü teslim almayınız. 

Bu koşulda siparişiniz yenilenerek en kısa süre içinde tarafınıza teslim edilecektir. Tutanak tutturulmadığı ve zaiyat sonradan bildirildiği takdirde iade ve değiştirme yapılamayacaktır.

Siparişim hangi kargo firması ile gönderilecek?


Firmamızın Hepsijet ve Sürat Kargo firması ile anlaşması bulunmaktadır. Adresinize bağlı olarak veya teknik problemler nedeniyle kargo firması tercihlerinde zorunluluk dolayısıyla değişiklik sağlanabilmektedir. Size gelen "Siparişiniz Kargoya Teslim Edildi" bildiriminde kargo firması ve kargo takip numarası bilgisi tarafınıza e-mail olarak gönderilmektedir. Siparişinizin takibini mail üzerindeki bilgilerden veya panelde yer alan siparişlerim adımından takip edebilirsiniz.


Ayrıca askeri bölgelerin güvenlik kurallarından dolayı bu bölgelere adres teslimi yapılamamaktadır. Zaman zaman bölge kaynaklı teslimat yapılmasını engelleyici veya yavaşlatıcı nedenlerden dolayı teslimatlarda gecikme yaşanabilmektedir.

Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim?

Kdv dahil 750 tl tutara kadar yaptığınız alışverişlerde sürat kargo gönderimlerinde 74,90TL, hepsijet kargo gönderimlerinde 79,90TL kargo ücreti talep edilmekte ve alışveriş tamamlanırken tarafınıza kargo ücreti bilgisi verilmektedir. Kdv dahil 750 TL tutarı üzerinde yapılan alışverişlerinize ücretsiz kargo olarak gönderim yapılmaktadır.

Siparişimin kargoya verildiğini nasıl anlayacağım ?


Sitemizden vermiş olduğunuz siparişleriniz kargoya teslim edildiklerinde, sistemimizde kayıtlı e-mail adresinize siparişiniz ile ilgili kargo gönderi bilgileri otomatik olarak gönderilmektedir.

Ayrıca sitemize üye girişi yaptığınızda, hesabım bölümünden siparişlerinizi görüntüleyebilir ve siparişinizin durumunu anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Siparişimi teslim alırken herhangi bir ücret ödeyecek miyim?

Kargo ödemesi sipariş aşamasında ödenmekte veya alışveriş tutarınıza göre ücretsiz olarak gönderilmektedir. Kargoyu getiren kargo görevlisine herhangi bir kargo ücreti ödemesi yapılmamaktadır. Kargo görevlisi sizden herhangi bir ücret istediği takdirde lütfen bizimle irtibata geçiniz. 0 212 886 63 60

Gelen ürün benim sipariş ettiğim ürün değil? (Numarası, rengi veya ürün kodu farklı)

Hatalı gelen ürünü faturasında yer alan iade koşulunu ve açıklaması ile birlikte 1350155987 sözleşme numarası ile Sürat Kargo ile bize gönderebilirsiniz. Ürün bize ulaştığında değişim yapılarak en kısa sürede tarafınıza doğru ürün gönderilecektir.

Gelen ürün kusurlu, ne yapmalıyım?

Kusurlu gelen ürünü iade/değişim formu ve faturası ile birlikte 1350155987 sözleşme numarası ile Sürat Kargo ile bize gönderebilirsiniz. Ürün bize ulaştığında değişim yapılarak en kısa sürede tarafınıza yeni ürün gönderilecektir.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.