Ansell Eldivenler

Sırala
Görünüm:

ANSELL GUARDİAN® HAKKINDA

Ansell GUARDIAN® şirketlerin doğru kişisel koruyucu donanımı seçmelerine ve güvenliklerini ve iş performanslarını artırmalarına yardımcı olmamızı sağlayan tescilli hizmetimizdir.

ENDÜSTRİYEL

Ansell’in Endüstriyel birimi, çok geniş bir yelpazede endüstriyel uygulamalar için yüksek performanslı, çok kullanımlık el ve vücut koruma çözümleri üretmekte ve pazarlamaktadır. Ansell otomotiv, kimya, metal fabrikasyonu, makina ve ekipman, gıda, inşaat ve madencilik dahil neredeyse bütün sektörlerden işçileri korumaktadır.

SAĞLIK HİZMETLERİ

Ansell'in Sağlık bölümü, hem sağlık hem de endüstriyel uygulamalar için cerrahi eldivenler ve muayene eldivenleri üretmekte ve pazarlamaktadır. Tıbbi alandaki müşteri portföyü arasında akut bakım hastaneleri, acil servisler, alternatif sağlık, diş hekimliği ve veteriner klinikleri yer almakta olup hem hastaları hem de sağlık çalışanlarını korumaktadır.

YAŞAM BİLİMLERİ

Ansell'in Yaşam Bilimleri birimi; laboratuvarlar, ilaç geliştirme şirketleri, aşı araştırma merkezleri, biyoteknoloji ve farmasötik üreticileri, mikro-elektronik üreticileri ve medikal cihaz üreticileri bünyesinde ürün ve kişisel korunmaya odaklanan inovatif el ve vücut koruma çözümleri üretmekte ve pazarlamaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.